Kiedy otrzymaliśmy od UM Łodzi budynek na Kutnowskiej zdawaliśmy sobie sprawę, że czeka nas duże wyzwanie.
Dzięki naszym darczyńcom i ludziom dobrej woli prace postepują naprzód- ekipa budowlana zgodziła się pracować za obniżoną stawkę, pomagają nam również wolontariusze, ale wciąż sporo przed nami..
Docelowo nasz Hostel będzie w stanie pomieścić około 30 osób, niezbędne stało się więc postawienie drugiej kuchni oraz zwiększenie ilości prysniców.

Niestety zwiększa to również koszt realizacji projektu- potrzebujemy kolejnych czterech lodówek, dodatkowych kabin prysznicowych, zabudowy kuchennej i innego wyposażenia.

 

Bieżące rachunki również nie należą do najniższych-ostatni rachunek za prąd opiewa na 2 000 zł, dlatego konieczne stało się zamontowanie sufitów podwieszanych, aby zredukować koszty ogrzewania.
Wierzymy, że będzie to miejsce, w którym osoby zagrożone wykluczeniem, przemocą lub uciekające przed wojną będą mogły znaleźć bezpieczną przystań i rozpocząć nowe życie, ale potrzebujemy Waszego wsparcia.

Jeśli możesz nam pomóc rzeczowo lub finansowo serdecznie zachęcamy do kontaktu lub do wspierania nas za pośrednictwem zrzutki lub wpłat na rachunek bankowy Stowarzyszenia.