PONAD PODZIAŁAMI

DLA KOGO JEST EMAIL ZAUFANIA

"Czasami w naszej głowie pojawiają się pytania, na które nie potrafimy znaleźć odpowiedzi. Pytania, które boimy się zadać bliskim.."

 

Wydaje się wtedy, że z nikim nie możemy się podzielić naszymi wątpliwościami i często bagatelizujemy sytuację w myśl zasady, że przecież "inni mają gorzej". Myślimy, że nie ma obok nas nikogo, kto chciałby poświęcić nam nieco uwagi, wysłuchać i spróbować zrozumieć. Tłumimy w sobie niepewność i frustrację i bywa, że na pomoc jest już za późno. Nasz mail powstał po to, aby każdy, kto tego potrzebuje, mógł napisać o tym co go boli, smuci i przeraża. Stworzyliśmy go z myślą o wszystkich tych osobach, które potrzebują uwagi, wysłuchania i zrozumienia bo nie chcemy, żeby dla kogoś było „za późno”. Każdy, kto czuje się dotknięty jakąkolwiek formą wykluczenia ze względu na płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, wyznanie, kolor skóry, poglądy, status materialny- czy po prostu boi się ujawnić wśród swoich ziomków- może się do nas zwrócić całkiem anonimowo. Jesteśmy tu również dla tych, którzy jako osoby niesłyszące nie mogą skorzystać z pomocy telefonu zaufania.

 

Zawsze ktoś na Was czeka - ktoś, kto wysłucha, porozmawia, doradzi i doda otuchy w trudnych chwilach.
Serdecznie zapraszamy również do współpracy przy tym projekcie wszystkich chętnych psychologów, terapeutów oraz psychiatrów.

Roman Pracki

Psychoterapeuta doktor

Estera Woźniak-Prycelas

Biseksualna Mężatka i Aktywistka

Marek Uglorz

Duchowny i Terapeuta Pastor Profesor Biblista

Nikodem Oleksowicz

Wice Prezes Stowarzyszenia TS Politolog

Przemysław Dańda

Członek zarządu STS Osoba z Niepełnosprawnością wzroku, członek polskiego związku niewidomych

Marcin Orawski

Duchowny Ewangelicki Pastor

Mariusz Ławnik

Prezes STS